« Zpět na přehled řečníků

Usilujeme o změnu toho, jak podnikáme a pracujeme v ČR a na Slovensku. Proto zveme inspirativní osobnosti, především z naší části světa.

Traci Fenton Worldblu

Traci je zakladatelkou společnosti Worldblu. Stejně jako Peoplecomm v České republice a na Slovensku, Worldblu se snaží šířit principy firemní svobody ve Spojených státech i jinde ve světě. "Lidé se v práci chtějí cítit svobodně, ne vystrašeně," shrnuje svoji klíčovou myšlenku. Worldblu pracuje se společnostmi jako je Zappos , DaVitaPodio a atp. Vyhlášený je jejich WorldBlu List, tedy seznam (v tuto chvíli) 48 "nejdemokratičtějších" firem světa. Stejnou tématiku řeší i další projekt: Worldblu Live (viz Top 21 Ideas). Více informací zde.

Proč jsme ji pozvali

Iniciativ a lidí, kteří se různě po světě věnují zkoumání a šíření principů svobody, udržitelnosti, transparentnosti či poctivosti, přibývá... Conscious CapitalismMeaning ConferencePeak OrganizationsManagement Exchange a mnohé další. S Traci jsme si hodnotově nejblíž, a proto jsem ji požádali, aby nás alespoň prostřednictvím krátkého videa seznámila s tím, čemu se věnují a jak bychom mohli případně propojit naše snažení.