« Zpět na přehled řečníků

Usilujeme o změnu toho, jak podnikáme a pracujeme v ČR a na Slovensku. Proto zveme inspirativní osobnosti, především z naší části světa.

Petr Skondrojanis Moderátor

Petr Skondrojanis Skondrojanis.me

V 16 letech vyráběl v athenských ulicích molotovovy koktejly. Později, už v Praze, spoluzaložil dvě personální agentury a myslel si, že má vystaráno. Nyní je opět na začátku, ale znovu člověkem, kterého naplňuje, co dělá. Je nadšeným tatínkem dvou rošťáků a proto se poslední léta naplno věnuje propagaci flexibilnějších forem práce (viz flexibilní lmc). Kromě toho je vášnivým fanouškem starých ClassicMiniCooperFans, jeho vzorem je Batman pro jeho vytrvalost a nezavislot  a je také mimo jiné držitelem stříbrné medaile z mistrovství Evropy ve střelbě na kovové terče. A stejně jako prasátko z medvídka Pu, považuje za svůj oblíbený den “dnešek”.

Proč jsme ho pozvali

Petra si možná vybavíte z jeho přednášky na loňské Svobodě NaŽivo - Think out of box nebo ze setkávání v HUBu. za chvíli jej budete znát i jako Baristu z HR kavárny nebo z baru AlCapone, kam si chodí občas dobít své extrovertní baterky a jako pomocná síla si zvnovu připomenout že pracovat za  80/hodinu  je sakra dřina. A protože jsme zjistili, že vidíme svět velmi podobně, spojili jsme síly. Petr se rozhodl koordinovat přípravy letošní Svobody NaŽivo a především nás společně s Honzou Rybářem celým dnem provést.