« Zpět na přehled řečníků

Usilujeme o změnu toho, jak podnikáme a pracujeme v ČR a na Slovensku. Proto zveme inspirativní osobnosti, především z naší části světa.

Michal Pastier Zaraguza.com

Zaraguza je příkladem slovenské firmy, která patří ve své branži k těm nejlepším na světě. Facebook ji cenou Silver Facebook Studio Award zařadil mezi deset agentur světa, které ho využívají nejkreativněji. Zaraguza pravidelně sbírá medaile v reklamních soutěžích a je příkladem firmy, která již léta funguje tak, že v ní lidé mohou dělat v čem jsou nejlepší, co je opravdu baví a čeho si ostatní cení. Prohlédněte si pár fotek z jejich bratislavských kanceláří. Michal o tématu kreativity a komunikace již šest let, bezmála denně, bloguje, přednáší na několika univerzitách, pravidelně vystupuje na konferencích a jinak se snaží dělit o své pohledy a zkušenosti.

Proč jsme ho pozvali

Michala jsme potkali poprvé na Webexpu 2010. Z každého jeho dalšího vystoupení jsme odcházeli obohacení a nadšení. Vždy mluvil především o marketingové komunikaci (viz například přednáška na ManagerExpo), ale s přesahem do firmy, do toho jak jak v Zaraguze fungují. Požádali jsme, aby to ve Vzeltu otočil a podělil se s námi o část tajemství jejich úspěchu. O tom, jak fungují uvnitř.