« Zpět na přehled řečníků

Usilujeme o změnu toho, jak podnikáme a pracujeme v ČR a na Slovensku. Proto zveme inspirativní osobnosti, především z naší části světa.

Martin Štrba Martinus.sk

Martinus patří, podle mnohých, k nejinovativnějším slovenským firmám. Do jejich projektů jako KnihoběžníkSlovensko čítaSlovensko píše románČo mám čítať ďalej nebo Den nepřečtených knih se zapojují stovky tisíc lidí na Slovensku i v Čechách. Martinus je svým přístupem k zaměstnancům i k zákazníkům inspirací pro stále větší počet firem. Martin Štrba, který má za sebou působení ve slovenském Telecomu a Daimler-Benz se, v Martinusu věnuje  internetovému prodeji a vedení lidí. Kromě knih miluje čaj, dobré jídlo a cokoli v pohybu na čerstvém vzduchu.  

Proč jsme ho pozvali

Na Slovensku, ani v Čechách jsme zatím nenalezli firmu velikosti a věhlasu Martinusu, která by tak moc dokázala stavět na lidské přirozenosti a umožňovala lidem v práci dělat, v čem jsou dobří a co je zajímá. Martin Štrba umí navíc o tom, jak fungují, poutavě vyprávět - viz například Jak to dělá Martinus?. Navíc od doby, co jsme spolu točili toto video, je v Martinusu zase hromada nových věcí.