« Zpět na přehled řečníků

Usilujeme o změnu toho, jak podnikáme a pracujeme v ČR a na Slovensku. Proto zveme inspirativní osobnosti, především z naší části světa.

Martin Černohorský Et netera

Ředitel společnosti Et netera, finalista soutěže 'Manažer roku 2010', přímý a energický pohrdač klasickým vzdělávacím systémem a advokát zdravého selského rozumu, na který vždycky sází i proti akademické přesile. Plavec, volejbalista a triatlonový ironman, který vždycky chtěl vést - a vedl - se zápalem sobě vlastním (mezi jeho přezdívkami koluje i něco o 'Lokomotivě' nebo o 'Buldokovi'). Jeho "organizačním benchmarkem" je tzv. "Zmrd free firma". Jak ve výsledcích vypadá jeho leadership? Inu, Et Netera je Vodafone firma roku 2009 a 2010, Internet Effectiveness Awardee 2009 a 2010, Cyklozaměstnavatel roku 2010, 2. místo v soutěži Nejlepší zaměstnavatel ČR 2012.

Proč jsme ho pozvali

Martin je jediným řečníkem, který vystupoval i na loňské Svobodě NaŽivo. Proč? Nevíme o firmě, která by v ČR s experimentováním se svobodou zažila tolik, co EtNetera. Od loňská má tedy více než o čem vyprávět. Ať už je to jejich Příběhování či nespočet dalších změn vedoucích k větší svobodě a zodpovědnosti ve firmě - viz např. Přednáška Jirky Štěpána. Podívejte se na jeho loňskou přednášku či se s jeho názory seznamte např. zde Šéfem může být každý či na blogu CEO life.