« Zpět na přehled řečníků

Usilujeme o změnu toho, jak podnikáme a pracujeme v ČR a na Slovensku. Proto zveme inspirativní osobnosti, především z naší části světa.

Jaroslav Seifert Jaseka.cz

Jaroslav patří již mnoho let mezi lidi, kteří především v českých průmyslových podnicích, šíří principy smysluplnnosti, spoluzodpovědnosti nebo poctivosti. Se svojí společností Jaseka spolupracuje s podniky jako je Škoda auto či Barum, kde se věnuje jak sám říká, především práci s lidmi “na nejnižší či střední úrovni vedení”. Již přes deset let moderuje tzv. Strategickou skupinu, v níž odborníci a zájemci z praxe debatují o tématech zaměřených na budoucnost podnikání. Jeho velkým koníčkem je fotografování. Miluje cestování, a to především po železnici.

Proč jsme ho pozvali

Podobně jako třeba vloni Ján Košturiak, patří Jaroslav k lidem, kteří se v naší části světa již mnoho let snaží do českých firem vnést principy lidskosti a moudrosti. A my v ČR neznáme mnoho lidí, kteří by měli tolik zkušeností se svobodou v práci, především v oblasti průmyslu. Zkušeností, o kterých umí navíc poutavě vyprávět. Proto jsme ho pozvali, aby se s námi v listopadu, o některé podělil.