Místo konání

BIO VZLET, HOLANDSKÁ 1
PRAHA 10

 • Metro

  trasa C stanice I. P. Pavlova (přestup na tramvaj č. 4 nebo 22)

  trasa A stanice Náměstí Míru (přestup na tramvaj č. 4 nebo 22)

 • Tramvaj

  čísla linek 4 a 22
  zastávka Vršovické náměstí

 • Parkování

  možnost v omezené míře přímo u kina - ulice Holandská, Norská

Adresa

Bio Vzlet, Holandská 1/669
Praha 10 - Vršovice
www.biovzlet.cz

GPS

50°4'11.831"N, 14°27'17.186"E

Proč jsme si vybrali Vzlet

Potkáme se ve Vzletu, protože se tam budete cítit dobře. Zahlédnete kouzlo počátku století (ano, je to památka architektury ve stylu Art deco!), a také lehkost opravdu povedené nedávné rekonstrukce, která tuto zanedbanou stavbu proměnila v moderní multifunkční prostor se standardy 21. století.

Objekt byl postaven začátkem 20. století jako sokolské kino a slavnostní místo pro sokolská setkávání. Do poloviny 70. let 20. století objekt fungoval jako kino (Bio Vzlet) a později byl využíván jako sklad Filmového archivu.

Tedy žádný konferenční sál, tak trochu kino. Ale hlavně skvělý prostor.

Prostorové uspořádání

Nosným prvkem je multifunkční sál s kapacitou až 600 míst, jehož součástí je i historické křídové promítací plátno z roku 1923, jediné ve střední Evropě, po rekonstrukci plně funkční – na to budeme promítat prezentace řečníků.

Doprovodné akce budou probíhat v prostorách kolem hlavního sálu – ať už si chcete koupit knížku, v klidu hledět na ulice starých Vršovic anebo nad sklenicí něčeho dobrého dělat to, proč jsme vás (mimo jiné) do Vzletu pozvali: potkávat nové a zajímavé lidí.