Dobrovolný příspěvek

Nechci přispět, chci si dále prohlížet web »

Chci přispět

Více než 80% lidí nemůže s jistotou říci, že se věnují práci, ve které mohou dělat to, v čem jsou nejlepší a co je opravdu baví. Považujeme to za kolosální plýtvání lidským potenciálem.

Děláme, co je v našich silách, abychom to změnili. Ukazujeme, jak to v práci nastavit tak, aby většina lidí dělala v čem jsou nejlepší a z čeho mají tedy ostatní největší užitek. Propojujeme, koordinujeme hnutí za změnu toho, jak podnikáme a pracujeme.

Většina našich projektů je nezisková (publikace, přednášky, SvobodavPráci.cz, CedulArt.cz, NaplňKbelík.cz, VlastníNazor.info) nebo vyžaduje značné investice (např. knihy) s dlouhodobou návratností. Abychom je mohli dále rozvíjet potřebujeme pomoct s financováním. Pokud chcete naše společné snažení podpořit, zde máte možnost: 

Vyjadřuji zároveň svůj souhlas s uveřejněním mého jména a příjmení, resp. názvu společnosti na seznamu podporovatelů myšlenky svobody v práci umístěném na webu.

Upozorňujeme, že vhledem k daňové legislativě České republiky není možné tento příspěvek podle našeho názoru považovat za výdaj snižující základ daně z příjmů.